Sprederive 	ZKP
Sprederive ZKP Prisområde: kr 83800 til kr 135100
Tilbake til produkter
Silograbb/Siloklo Mini AV
Silograbb/Siloklo Mini AV Prisområde: kr 13100 til kr 16200

Fullforvogn T-REX

Prisområde: kr 242300 til kr 291900

Produkt total
Valg total
Sum total
Kategorier: ,

2-year warranty

Cubilia vestibulum interdum nisl lorem at interdum posuere libero iaculis.

Beskrivelse

Fullforvogner enkelt snegler

Tildelt gullmedaljer på messe Cattle Farm Lodz i 2013 og 2014. Maskinen er en mikser vogn T – REX . Preget av lav lastekant, robust design og ubegrenset mulighet for konfigurasjon. Den grunnleggende utstyr i veggene i reservoaret har to store, moderne versus støttende kniver sliping fôr og lossing sidedør (høyre eller venstre) , kontrollerte direkte fra traktoren. På grunn av det faktum at de er produkter av høyeste kvalitet , er alle maskiner dekket av tjeneste og garanti for 3 år.

Blandesnegle – fordeler:-Snegler robuste – motstandsdyktig mot hardt arbeid-Et stort antall kniver på en cochlea – rask skjæring mate-Moderne skrue designen reduserer drivstofforbruket-Muligheten for å justere posisjonen av knivene på skruen Robust , slitesterke sendinger italienske selskapet Comer Industries – kantete og to trinns , sikre problemfri drift og effektiv kraftoverføring . Disse girkasser har et høyt nivå av effektivitet i meget lang levetid . I biler med en rekke T – REX forsterket to- trinns girkasse er standard , slik at det å jobbe med eldre traktor maskiner.

 

ModellVolum m3Antal knivHøydeBreddeLegnde
T-REX 6662,172,505,20
T-REX 8882,32240-2,505,20
T-REX 1010102,55240-2,505,25
T-REX 1212122,81240-2,505,30
T-REX 1414143,30240-2,505,34
T-REX 1616163,25240-2,505,38
T-REX 6V662,202,255,20
T-REX 8V882,452,255,20
T-REX 10V10102,602,255,25
T-REX 12V12122,702,255,30
T-REX 14V14142,802,255,34
Tilleggsinformasjon
T-REX

T-REX 6

,

T-REX 6V

,

T -REX 8

,

T -REX 8V

,

T-REX 10

,

T-REX 10V

,

T-REX 12

,

T-REX 12

,

T-REX 14

,

T-REX 14V

,

T ·REX 16

,

T ·REX 16V

Shipping & Delivery

Related products